lefttop.jpgleftmiddle.jpg

Poinformuj znajomych o istnieniu strony, przez kliknięcie w link poleć nas.

ankieta

Czy posłałbyś dziecko 6- letnie do pierwszej klasy?

Pokaż wyniki
rightmiddle.jpg

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w twojej szkole - zapisz się na naszą listę mailingową.

kalendarium
Poniedziałek, 2018-12-17
Imieniny:
Jolanty, Łukasza
leftbottom.jpg
Logo BIP
Jesteś tu: » Strona startowa » Wydarzenia

 

NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA SZKOLNE W 2018/2019


WRZESIEŃ

  • uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
  • dyskoteka szkolna z okazji Dnia Chłopca
  • udział w akcji " Owoce i mleko w szkole"
  • udział w projekcie matematycznym "Lepsza szkoła"
  • udział  akcji Bohater ON- wysyłanie kartek do powstańców warszawskich
  • powitanie Jesieni barwnym korowodem po szkole ze śpiewem piosenek - kl. I-III SP
  • 28 września uczniowie klas IV- VIII SP wzięli udział w konkursie na Mistrza Tabliczki Mnożenia z okazji VII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.
  •  Najlepszymi okazali się: 

kl. IV


  1. Natalia Grzesło
  2. Tomasz Olszowski
  3. Julian Żydek

kl. V

  1. Karolina Jerdanek
  2. Jakub Skowron
  3. Rafał  Szczerbik

kl. VI

  1. Kinga  Gozdek
  2. Patrycja Stawowy
  3. Maciej Sierakowski

kl. VII

  1. Julia Stawowy
  2. Justyna Łączniak
  3. Jakub Drzyżdżyk
  4. Jakub Jerdanek

kl. VIII

  1. Magdalena Zając

PAŹDZIERNIK

  • Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w ramach akcji "Gang Słodziaków"
  • Wycieczka klasy VIII i III G do Państwowego Muzeum Auschwitz- Birkenau.
  • Udział w konkursie : "Dyktando Niepodległościowe"
  • Udział w uroczystości ślubowania pierwszoklasistów
  • II miejsce dla drużyny chłopców w Igrzyskach Dzieci w halowej piłce nożnej
  • I miejsce dziewcząt  w gminnych zaodach w "Dwa ognie"
  • Talenty:
  • nominacja do powiatu dla Natalii Cichoń, kl. III SP - kat. plastyka
  • wyróżnienie dla Zofii Semik, kl. III SP- kat. wokal i recytacja
  • wyróżnienie dla Bartosz Latochy, kl.V  "Talenty 2018" -kat. recytacja
  • wyróżnienie dla Maii Góral i Nikodema Warmuza, kl. II SP  - kat. wokal
  • Wyjazd klas I-III SP do WCK w Wadowicach na przedstawienie "Detektyw Pozytywka"
  • szkolny konkurs na strój jesienny:
  • I miejsce Wiktoria Ściera kl. II SP

      LISTOPAD

  • udział w akcji "Dla Niepodległej"- wspólne śpiewanie hymnu Polski
  • obejrzenie wystawy w Domu Kultury pod hasłem " Niepodległa 1918-2018" 
  • Dzień Pluszowego Misia
  • udział Magdaleny Zając w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • udział w konkursie matematycznym: " Archimedes Plus"
  • udział w przedstawieniu profilaktycznym: "Ja jestem ja" w wykonaniu aktorów Teatru Moralitet
  • udział w koncercie patriotycznym pt. " Dla Polski" - z okazji  100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę w wykonaniu uczniów zespołu, przedszkolaków oraz Koła Gpspodyń w Przybradzu
  • Emilia Jerdanek- laureatka Małopolskiego Dyktanda Niepodległościowego, odebranie nagrody w Krakowie
  • spotkanie z rodzicami
  • III miejsce dziewcząt w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej
  • próbny egzamin ósmoklasisty 
  • dyskoteka andrzejkowa
  • udział w programie " Trzymaj Formę"

 

       GRUDZIEŃ

  • udział w akcjach charytatywnych: " Szlachetna Paczka", " Promyczek"
  • udział w akcji " Zbieramto"- zbiórka monet, baterii, płyt CD, telefonów na misje
  • mikołajkowe wyjazdy do kina Niwa w Oświęcimiu,
  • próbny egzamin gimnazjalny
  • Zbiórka makulatury:
  1. miejsce klasa I SP - 35kg/ucznia
  2. miejsce klasa II SP - 26 kg/ ucznia
  3. miejsce klasa VI SP- 17 kg / ucznia

 

    Wyniki indywidualne:

  1. Maja Zarzycka 444 kg
  2. Gabriela Bieniecka 147 kg
  3. Maciej Sierakowski 111 kg
  • Obejrzenie Jasełek w wykonaniu uczniów kl. V SP -przygotowanie G. Góra
  • klasowe wigilie

 

  

           STYCZEŃ

           LUTY

 

    MARZEC

 

     KWIECIEŃ



      MAJ


 


     CZERWIEC