lefttop.jpgleftmiddle.jpg

Poinformuj znajomych o istnieniu strony, przez kliknięcie w link poleć nas.

ankieta

Czy posłałbyś dziecko 6- letnie do pierwszej klasy?

Pokaż wyniki
rightmiddle.jpg

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w twojej szkole - zapisz się na naszą listę mailingową.

kalendarium
Poniedziałek, 2018-10-22
Imieniny:
Haliszki, Lody
leftbottom.jpg
Logo BIP
Jesteś tu: » Strona startowa » Uczniowie » NAJLEPSI UCZNIOWIE


UCZNIOWIE OSIĄGAJĄCY NAJWYŻSZE WYNIKI W NAUCE


W ROKU SZKOLNYM 2015/2016


  KLASA Ia SP


1. Brygida Spisak
2. Natalia Grzesło
3. Oliwia Hereda
4. Anna Kłaput
5. Tobiasz Kramek


 Klasa Ib


1. Juian Żydek
2. Bartłomiej Jończy
3. Martyna Jarco
4. Kacper Frączek


Klasa II 


1. Karolina Jerdanek
2. Gabriela Bieniecka
3. Magdalena Drzyżdżyk
4. Zofia Dziubany
5. Bartosz Latocha
6. Krystian Kurek
7. Nikodem Latocha
8. Rafał Szczerbik



Klasa III 


1. Maciej Sierakowski
2. Kinga Gozdek
3. Paulina Włoch
4. Martyna Żwawa
5. Patrycja Stawowy
6. Julia Samel
7. Seweryn Zając
8. Norbert Wołoch


Klasa IV


1. Jakub Drzyżdżyk
2. Julia Stawowy
3. Zuzanna Cichoń


Klasa  V


1. Klaudia Okręglicka
2. Ilona Hetman
3. Magdalena Zając
4. Paulina Maga


Klasa VI 


1. Emilia Jerdanek
2. Aleksandra Dziubany


Klasa IIG


1. Magdalena Ściera
2. Jakub Łopata


Klasa III G


1. Milena Jarosz
2. Patrycja Szczygieł
3. Dawid Wala
4. Konrad Nikliborc
5. Monika Wróbel



Stypendium za wysokie wyniki w nauce otrzymali:


1. Zuzanna Cichoń (kl. IV)
2. Jakub Drzyżdżyk (kl. IV)
3. Magdalena Zając (kl. V)
4. Paulina Maga (kl. V)
5. Emilia Jerdanek (kl VI)
6. Aleksandra Dziubany (kl. VI)
7. Magdalena Ściera (kl II gim)
8. Jakub Łopata (kl. II gim)
9. Milena Jarosz (kl. III gim)
10. Konrad Nikliborc (kl. III gim)
11. Dawid Wala (kl. III gim)
12. Patrycja Szczygieł (kl. III gim)
13. Monika Wróbel (kl. III gim)



UCZNIOWIE OSIĄGAJĄCY NAJWYŻSZE WYNIKI W NAUCE


W ROKU SZKOLNYM  2014/2015

 

     KLASA I SP

  1. Gabriela Bieniecka
  2. Magdalena Drzyżdżyk
  3. Bartosz  Latocha
  4. Karolina Jerdanek
  5. Rafał Szczerbik
  6. Zofia Dziubany

       KLASA  II

  1. Maciej  Sierakowski
  2. Kinga Gozdek
  3. Martyna Żwawa

     KLASA  III

 

  1. Antoni Dziubany
  2. Jakub Drzyżdżyk
  3. Jakub Jerdanek
  4. Magdalena Baczyńska
  5. Zuzanna Cichoń
  6. Monika Hetman
  7. Julia  Stawowy


     KLASA IV

  1. Magdalena Zając
  2. Jakub  Bik
  3. Paulina Maga
  4. Klaudia  Okręglicka

 

     KLASA V

  1. Emilia Jerdanek
  2. Aleksandra Dziubany
  3. Izabela Sowidzka

    KLASA VI

 

  1. Zuzanna Adamek
  2. Patrycja Grabowska

         GIMNAZJUM

 

    KLASA I G

 

  1. Jakub Łopata
  2. Magdalena Ściera

       KLASA II G

  1. Konrad  Nikliborc
  2. Milena Jarosz
  3. Dawid Wala
  4. Patrycja Szczygieł
  5. Monika Wróbel

       KLASA III G

  1. Maciej  Cabak
  2. Łukasz Sowidzki

Galerie