lefttop.jpgleftmiddle.jpg

Poinformuj znajomych o istnieniu strony, przez kliknięcie w link poleć nas.

Czy posłałbyś dziecko 6- letnie do pierwszej klasy?

rightmiddle.jpg

Poniedziałek, 2018-12-17
Imieniny:
Jolanty, Łukasza
leftbottom.jpg
Logo BIP
Jesteś tu: » Strona startowa » Dla rodziców » Gminne projekty edukacyjne dla dzieci młodzieży

SPInKA

„ Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II ”

Nasza szkoła bierze udział w projekcie „ Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II ”. Projekt ten jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, 10 Oś Priorytetowa Wiedza i Kompetencje, Działanie 10.2 Rozwój kształcenia zawodowego uczniów.

W ramach tego projektu uczniowie będą mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach z doradztwa edukacyjno-zawodowego w Szkolnym Punkcie  Informacji i Kariery ( Spinka ).

Uczniowie m. in. :

- poznają swoje mocne strony,

- przygotują się do wyboru szkoły ponadgimnazjalnej,

- poznają zawody przyszłości,

-  otrzymają zaświadczenie poświadczające ukończenie udziału w doradztwie zawodowym.

Planowany jest również udział w Targach Edukacyjnych pn.” Festiwal Zawodów w Małopolsce”.

Udział uczniów w projekcie jest bezpłatny.